سرو نیرو شیراز :: تامین و تولید قطعات رزینی فشار متوسط و فشار قوی

مدیرعامل توزیع برق مشهد گفت: اکیپ‌های متعددی در سطح شهر و در حدود 18 نقطه شناسایی شده مستقر می‌شوند تا با آمادگی کامل در بخش برق به مردم عزیز شهر مشهد و میهمانان نوروزی خدمت رسانی کنند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس «علی سعیدی» مدیرعامل شرکت توزیع شهر مشهد در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) در مورد اقدامات انجام شده برای تعطیلات نوروزی در این شهر مسافرپذیر گفت: با توجه به اینکه روز اول عید شهر مشهد میزبان مقام معظم رهبری برای سخنرانی آغاز سال است، تدابیر ویژه ای برای برگزاری مناسب این سخنرانی انجام می‌شود.
وی افزود: چندین اکیپ در دو دفتر توزیع برق در حرم مطهر و چندین اکیپ در محل استقرار فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی حضور دارند تا در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلی مبنی بر خاموشی یا هر مسأله دیگری در حرم، خیلی سریع مرتفع شود.
وی تصریح کرد: همچنین ژنراتورهای اضطراری در محل فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی و نقاط حیاتی، حساس و مهم شهر مشهد مستقر شده‌اند تا در صورت بروز کوچک‌ترین مشکلی در شبکه، از آن‌ها استفاده کرد.
مدیرعامل توزیع برق مشهد خاطرنشان کرد: اکیپ‌های متعددی در سطح شهر و در حدود 18 نقطه شناسایی شده مستقر می‌شوند تا با آمادگی کامل در بخش برق به مردم عزیز شهر مشهد و میهمانان نوروزی خدمت رسانی کنند.
وی اطمینان خاطر داد: در تمام نقاط حساس شهر امکانات اضطراری و پشتیبانی مناسبی از نظر تأمین برق پایدار در تعطیلات نوروزی فراهم شده و آرزوی تعطیلات خوبی را در شهر مشهد برای میهمانان گرامی داریم.